Адвокати-БГ Форум
20, 10, 2014, 14:17 *
За да използвате форума, първо трябва да сте регистрирани в advokati-bg.com...
   Начало   Помощ Търси  
Страници: [1]
  Отпечатай  
Автор Тема: "ЛЕЖАХ"В ЗАТВОРА 2год.И БЯХ ОПРАВДАН.Какво да правя?  (Прочетена 11154 пъти)
Добри Миланов
Newbie
*
Публикации: 1

Профил
« - 13, 04, 2011, 10:00 »

Здравейте !!!
На 33 години съм,млад човек с изцяло провален живот,както и живота на цялото ми семейство е провален напълно ... Причината е следната :
- "Лежах в софийския централен затвор два пъти по 10 месеца.След което бях оправдан.Освоб одиха ме с известно закъснение.Раз брах,че вътре съм се разболял от белодробна туберкулоза-"ТБЦ",след което съм заразил и малкото ми братче... 4 год.съм по болници и санаториуми.Пе нсионер съм 85% заради това.Какво да правя ? Нямам пари за адвокати... В"Европейската конвенция за защита на правата на човека и основните свободи"="ЕКЗПЧОС" пише
,че по никакъв начин не би трябвало да ми създават проблеми, трудности, препиатствия и т.н.а напротив...... .... Ходих до СГС,СРС,министерството на правосъдието,националният ни омбуцман и къде ли не и навсякъде ми създават неимоверни затруднения и никакво опътване какво да правя... Навсякъде ме "отрязват" и ми казват наеми си адвокат,въпреки разяснението преди това от моя страна,че нямам възможност за адвокат.....
- Какво става в нашата държавица??? Значи всеки един човек може да бъде задържан в затвора,оправдан-НЕВИНЕН. След това ако няма пари за адвокат да си потърси правата и някакво обезщетение - НЯМА КАКВО ДА НАПРАВИ - така ли Ъ?
Моля ви помогнете ми Ъ?
Или ще трябва да сезирам медиите,"господари на ефира" и тем.под. Ъ?
ПОМОГНЕТЕ Ъ?
Активен
advokati-bg .com
Administrator
Jr. Member
Публикации: 58

Профил
« Отговор #1 - 25, 04, 2011, 20:00 »

Ако нямате финансова възможност да си наемете адвокат, законът предоставя възможност да бъдете освободен от такси. Сигурни сме, че ако оставите координати като например имейл, ще има колеги, които ще Ви помогнат да защитите правата си.
Активен
Страници: [1]
  Отпечатай  

Отиди на: